Inteligentna automatyzacja

W coraz bardziej połączonym świecie automatyzacja pozwala osiągnąć więcej przy mniejszym nakładzie środków w całej firmie.
Dzięki hiperautomatyzacji transformacja to ogromny krok w przyszłość, który łączy w sobie automatyzację procesów mechanicznych (RPA), AI i analitykę. Stosując podejście oparte na mniejszej ilości kodu, umożliwisz pracownikom w całej firmie wykorzystanie możliwości w celu zyskania większej wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia IT.

Kluczowe elementy hiperautomatyzacji

Hiperautomatyzacja wykracza poza prostą automatyzację zadań. Organizuje wiele technologii w spójny i inteligentny przepływ pracy. Uwalnia zespół od konieczności wykonywania rutynowych zadań oraz zapewnia wydajność i analitykę, których pojedyncze narzędzia do automatyzacji nie są w stanie osiągnąć. Takie podejście umożliwia Twojej firmie radzenie sobie ze złożonymi procesami oraz szybsze podejmowanie świadomych decyzji i dostosowywanie się do zmian.

Hiperautomatyzacja to:

  • Eksploracja zadań i procesów: poznaj trudności i możliwości automatyzacji dzięki łatwym w obsłudze środowiskom internetowym i stacjonarnym do pozyskiwania danych i wstępnie przygotowanych raportów.
  • Zintegrowane narzędzia do automatyzacji: wykorzystaj wiele typów automatyzacji w jednym, łatwym w obsłudze rozwiązaniu.
  • Skalowalność: uruchamiaj automatyzację z wysoką wydajnością i możliwością rozbudowy.
  • Dostępność: wykorzystaj podejście wymagające niewielkiej ilości kodu lub jego braku, aby automatyzacja była dostępna i możliwa do ponownego wykorzystania dla wszystkich osób w organizacji.
  • Bezpieczeństwo i zarządzania: umożliwiaj szerokie zastosowanie bez narażania ochrony danych.

Wykorzystaj możliwości automatyzacji

Produktywność

Zwiększ produktywności swojej firmy, zapewniając każdemu automatyzację procesów organizacyjnych

Pomysły

Przekształć pomysły w rozwiązania organizacyjne, umożliwiając każdemu tworzenie niestandardowych aplikacji, które rozwiązują wyzwania biznesowe.

Decyzje

Podejmuj świadome i pewne decyzje biznesowe, dostarczając każdemu wiedzę opartą na danych.

Czatboty

Szybko twórz czatboty, aby nawiązywać rozmowy z klientami i pracownikami

Zapewniaj automatyzację wszędzie

  • Ułatwiaj życie pracownikom i klientom: usprawniaj scenariusze dostosowane do zadań i ról pracowników, takie jak umożliwienie sprzedaży w terenie, kontrola finansowa potencjalnego klienta i zintegrowane przeglądy marketingowe. Dodawaj procesy automatyzacji do czatów, aby zapewnić lepszą i wydajniejszą obsługę klienta.
  • Automatyzuj z dowolnego miejsca: przygotuj zautomatyzowane procesy z dowolnego miejsca oraz zarządzaj, śledź i analizuj bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Włącz powiadomienia w czasie rzeczywistym o najważniejszych aktualizacjach procesów.
  • Automatyzuj w aplikacjach: połącz automatyzacje, aby zyskać płynny przepływ pracy: automatyzuj w popularnych aplikacjach za pomocą wbudowanych i niestandardowych połączeń. Automatyzuj rutynowe zadania oparte na regułach dzięki prostej obsłudze typu „wskaż i kliknij” – niezależnie od tego, czy aplikacja jest starsza czy nowa, lokalna czy w chmurze.
  • ułatw automatyzację dla wszystkich: otrzymaj pomoc od AI: twórz i ulepszaj zautomatyzowane przepływy pracy, korzystając z podpowiedzi w języku naturalnym. Korzystaj ze sprawdzonych rozwiązań: zacznij od ponad 400 gotowych do użycia akcji, które pozwalają zarządzać powtarzalnymi zadaniami wykonywanymi w zakresie automatyzacji sieci, plików, folderów, e-maili i innych.

Kompleksowa inteligentna automatyzacja

W obecnej sytuacji globalnej gospodarki presja, aby osiągać więcej przy mniejszym nakładzie środków, jest coraz większa. Nawet tylko jeden dział, który zautomatyzuje proces klienta za pomocą usługi Power Automate, zapewnia wzrost wydajności, umożliwiając pracownikom wykonywanie ważniejszych zadań wymagających większej uważności.

Power Apps

Przyspieszanie innowacji

Szybko i łatwo usprawniaj przepływy pracy, używając wyrażeń w języku naturalnym, aby opisać, co chcesz zautomatyzować. Narzędzie obsługiwane przez sztuczną inteligencję będzie rozumieć Twoją intencję i szybko utworzyć przepływ dostosowany do Twoich potrzeb — bez zastanawiania się ani zgadywania, gdzie zacząć.

Rozwijam swoje umiejętności i weryfikuję swoją wiedzę w Google Cloud