projektowanie stron

Pomogę Ci przenieść Twój biznes do świata cyfrowego

Jestem zafascynowany cyfrowym światem i pełny ekscytacji tego, że doświadczam kolejnej rewolucji, tym razem cyfrowej. Świat biznesu przenosi się właśnie do świata cyfrowego. W tym świecie jest ogromna ilość danych oraz nowe zasady, które nie obowiązywały w świecie offline. Ecommerce, marketing internetowy, specjalistyczne oprogramowanie, analiza danych – potrzeba specjalistycznej wiedzy by doprowadzić do tego, aby biznes w sieci stał się konkurencyjny i osiągnął przewagę nad konkurencją.

Rozumiem, że dla wielu przedsiębiorców to trudny czas. Jeszcze inni dostrzegają w tej sytuacji swoją niepowtarzalną szansę. Jeśli szukasz pomocy lub informacji, jak przejść ze swoim biznesem do sieci lub jak pracować zdalnie, jestem do Twojej dyspozycji.

Charakteryzuje mnie:

  • najwyższa jakość,
  • innowacyjność,
  • doświadczenie.

Jestem freelancerem (pol. wolny strzelec). Działam na rynku od 2008 roku. Przez ten czas zaprojektowałem wiele stron internetowych współpracując z wieloma firmami.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, co pozwala mi na podążanie za trendami na rynku oraz na oferowanie najnowszych i najlepszych rozwiązań.

Technologie, z których korzystam

PHP jest najczęściej stosowanym do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW interpretowanym, skryptowym językiem programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych w czasie rzeczywistym. Implementacja PHP wraz z serwerem WWW Apache oraz serwerem baz danych MySQL określana jest jako platforma AMP.

MySQL to wolnodostępny, otwartoźródłowy system zarządzania relacyjnymi bazami danych rozwijany przez firmę Oracle. MySQL zawiera wsparcie dla replikacji bazy danych (w trybie master-slave i master-master) i wielojęzyczności – każda tabela i kolumna może mieć własne ustawienie kodowania znaków. Serwer MySQL dostępny jest dla wszystkich popularnych platform systemowych i różnorakich architektur procesorów.

HTML (ang. HyperText Markup Language, hipertekstowy język znaczników) – język znaczników stosowany do tworzenia dokumentów hipertekstowych. HTML pozwala opisać strukturę informacji zawartych wewnątrz strony internetowej, nadając odpowiednie znaczenie semantyczne poszczególnym fragmentom tekstu – formując hiperłącza, akapity, nagłówki, listy.
PHP
MySQL
HTML

Strony internetowe

Wszystkie strony internetowe tworzone są przeze mnie w taki sposób, aby nie sprawiały trudności w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze.

Zielona Góra

Kontakt

Email: itg@itg.net.pl
GSM: 697 251 445

© ITG strony internetowe, Zielona Góra